30 yılın birikimiyle merhaba...

Mayıs 19 2012

Gaye Barışkan &
Aylin Barışkan
Yönetici & EkonomistAyinesi iştir kişinin,
lafa bakılmaz

Mutluyuz; sevdiğimiz bir işi yapıyoruz.

Gururluyuz; tam 30 yıldır ve 3 kuşaktır başarılarımızı sürdürüyoruz.

Değer veriyoruz; yöneticiliğini yaptığımız yerde yaşayan malik ve sakinlerimize çalışmalarımız kadar kaliteli bir yayınla, Apartments dergimizle sesleniyoruz.

Saygılıyız; önce kendimize, sonra iş yaptığımız herkese. Saygılıyız çünkü hem Yöneticiliğimizde hem de dergi yayınlarımızda daima bize yakışacak işler yapıyoruz.

Sabırlıyız; merdivenleri teker teker çıkacak, yolları adım adım arşınlayacak, bu tecrübeye gelmek için dişimizle tırnağımızla mücadele edecek kadar! Vizyonumuzu geliştirmek için hiç durmadan çalışmaya devam ediyoruz ki, rekabet yaratmaya da devam edelim.

Mücadeleciyiz; sektörde mesleğimizi yapmak isteyen herkesi "doğru işi ve doğru şekilde" yapması için teşvik ediyoruz.

Güler yüzlüyüz; mesleğimizin tüm zorluklarına rağmen pozitif bakışımızı, anlayışımızı, samimiyetimizi her zaman koruyoruz.

30 yıl boyunca hiç reklamsız, tanıtımsız, sadece referansla sürdürdüğümüz yöneticiliklerimizdeki başarılarımızı paylaşan tüm malik ve sakinlerimiz, iş yaptığımız bütün çözüm ortaklarımız, dürüst, yenilikçi, hoşgörülü, titiz iş ahlakımız ve aile kültürümüz sayesinde bugün bir markayız. Ayrıcalıklıyız; farkındayız.

Satırların içinde sonsuz kalbi teşekkürlerimiz saklı olmasına rağmen, başarılarımızda büyük payı olan, şehri-i İstanbul'un havasını birlikte soluduğumuz herkese teşekkürümüzü 30. yıl özel sayımızla yapmak istedik...

30. yıl özel sayımızdaki bütün çizimlerimiz, sizler için özel olarak, uluslararası ve ulusal yarışmalarda onlarca ödülü olan sanatçı Ömer Çam tarafından hazırlandı. Çizimlerimizin hikayeleri Apartments Genel Yayın Yönetmeni Yücel Meral tarafından kaleme alındı. Sayfa sayfa tüm detaylar için ajansımızla birlikte pek çok hafta sonu mesai yaptık. Apartments Yayın Direktörü Hürücan Beydağ tüm detayları teker teker ve defalarca kontrol etti. Barışkan Yönetim & Danışmanlık'ın başarısına ivme katarak bunu daha da artırmak, yaşadığımız gurur ve huzuru hep devam ettirmek için çalışan bütün ekibimiz, hepimiz, keyifli vakit geçirmeniz ve arşivlerinizde saklanacak bir yayın için çok emek verdik. Beğenileriniz yeni yıl sevincimiz olacaktır.

Sizleri, her sayfasıyla keyif alacağınız Apartments özel sayımızla baş başa bırakmadan önce, 2013'ün hepimiz için; mutlu, gururlu, değerli, saygılı, sabırlı, mücadeleci, güler yüzlü, hepsinden önemlisi sağlıklı ve hoşgörülü geçmesini diliyoruz...

Editör

İLGİLİ HABERLER

>>Sonbahar 2012 editörün yazısını görmek için tıklayınız...


>>Kış 2012 editörün yazısını görmek için tıklayınız...