ALIŞVERİŞ

%100 Pamuk. Çift Kişilik Bambu Saten Nevresim Takımı

Mutlu bir sabahın en renkli formülü

Ev tekstili markası Luoca Patisca, doğanın renklenmesini uykusunda da hissetmek isteyenler için yepyeni bir koleksiyon hazırladı. Birbirinden canlı renklere sahip yeni nevresim takımlarıyla, yatağınızdan daha büyük bir enerjiyle kalkacaksınız.

Bırakın duvarlarınız nefes alsın!

Doğa kış uykusundan bir kez daha uyandı ve bütün renkleriyle yeniden dans etmeye başladı. LOT'un birbirinden güzel ve rengarenk duvar kağıtları da, doğayı ve onun dansını evinize taşıyor... LOT'un Avrupa'dan Agena, Eijffinger, Elitis, Galerie, Giardini, Lewis & Wood, Newmor ve Amerika'dan Wallquest gibi seçkin duvar kağıdı firmalarından ithal ettiği uzun süreli kullanıma sahip, çevreci ürünleri sayesinde duvarlarınız daha çok nefes alacak.

Victorinox Swiss Army ile zamanın şıklığını yaşayın

Dayanıklı yapısı, fonksiyonel kullanım alanları ve gösterişli modelleriyle Victorinox Swiss Army saatleri saatlerinin yeni modelleri, her tarza uygun alternatifleriyle sevdikleriniz için şık bir hediye olabilir. Eşinize ya da annenize hoş bir sürpriz yapabilirsiniz...

Rotera Tealight mum için fener İkea

Bahçeler ışık saçacak

Bahçelerde keyif yapma zamanı geldi! Özel bakımlarınızla yeniden göz alıcı renklerine kavuşan bahçenizde akşam saatlerinde kahvenizi yudumlarken, bırakın renkli fenerler sizi dinlendirsin.

Hamak keyfi değişiyor

Doğanın kucağındayken hamak keyfi yapmayı kim sevmez? Fakat bir hamaktan daha fazlası da var... Dedon'un özel olarak tasarladığı, bir arı kovanını andıran bu keyif köşeleri, sizi bir hamaktan daha çok mutlu edeceğini söylüyor. Bahçenizde ona yer açmalısınız; çünkü o size içini açmaya hazır...

Sevdiklerinizi ondan ayıramayacaksınız

Sevdiklerinizle, özel konuklarınızla yapacağınız açık hava sohbetlerinizde sizi mutlu edecek tasarımlar... Glimpt Studio tasarımı Superheroes Outdoor Koleksiyonu, rahatlığı ve klasik-modern çizgileriyle dinlendirici ve şık bir ortam yaratarak, bahçelerde keyifli oturma köşelerine imza atıyor.

Sevdiklerinize özel, mutluluğun imzası!

Sevdikleriniz için çok özel bir hediye! Dünyanın en iyi dolmakalem markalarından Sheaffer'ı kullanmak, onunla mutlu anlara imza atmak sevdiklerinize büyük bir keyif verecek.

Su damacanası nerede?

Bosch'un yeni su sebili, alt kısmında yer alan gizli damacana bölümüyle tasarımın şıklığını evinize taşıyor. Sadece şıklığı değil, bel ağrınız varsa, ideal kullanım kolaylığıyla da sağlığınıza iyi geliyor...

Arnica'dan ödüllü süpürge

giriyor. Türkiye'de bir ilk olan ve ev aletleri dalında Altın Tasarım ödülü alan su filtreli süpürge "Sil Süpür", sert zeminler için tasarlanmış, hem silen hem de süpüren bir ürün olarak dikkat çekiyor. Haznesi içindeki kovaya doldurulan suyla poşetsiz olarak çalışıyor ve tek tuşla açılıp temizlik yapabiliyor. Farklı renk alternatifleri de bulunan ürün çok yakında Türkiye'de de satışta olacak.