Heyecanlıyız!

Ara 15 2012 Aylin Barışkan

Dedemiz Abdurrahman Barışkan ve Babamız Ertuğrul Barışkan'ın anısına sonsuz sevgimiz ve derin saygımızla.


Yolun başından bugüne kadar aynı heyecanla, bizlerin ve şirketimizin başarısında büyük emeği olan ve emeği her geçen gün daha da artan annemiz Tülin Barışkan'a hürmet ve şükranlarımızla.


"Hiçbir miras dürüstlük kadar zengin değildir" mottosuyla hareket ettiğimiz ilk günden bu yana yorulmadan aynı yolda, aynı ilkeyle ve aynı heyecanla yürümeye devam ediyoruz. Bugüne dek birlikte çalışma şansı yakaladığımız tüm ortaklarımızla BAŞARDIK diyebilmenin haklı gururuyla, 30. yılımıza emin adımlarla ilerliyoruz. Birlikte kazandığımız bu başarıyı, yepyeni bir iletişim platformuyla taçlandırmak istedik. Üç ayda bir yayımlayacağımız Apartments dergimizle sizleri her sayıda sadece bina yönetimi konusunda bilgilendirmekle kalmayacağız. Sizler için aynı zamanda konforunuzu ve güvenliğinizi artıracak ev fikirlerini okuyabileceğiniz; kültür-sanattan alışverişe, ekonomiden tarihe kadar pek çok keyifli sayfayı bir arada bulabileceğiniz özel bir yayın hazırladık.

İlk sayımızda, iç-dış cephe tadilatları hakkında bilinmeyenler ve apartman hukukunda doğru bildiğimiz yanlışlar dikkat çeken konularımız arasında. Ayrıca küçük molalarla alışveriş ve kültürsanat duraklarımıza uğrayarak ilgi çekici ürünlere göz atabilir; son sergileri, vizyondaki filmleri ya da yeni albümlerden seçtiklerimizi inceleyebilirsiniz.

Dergimizi hazırlarken, değerli katkılarıyla bizleri onurlandıran Sayın Prof. Dr. Nevzat Yalçıntaş'a, Sayın Meliha Yalçıntaş'a, Sayın Ayşe Kulin'e, Sayın Mustafa Gerçel ve Sayın Fatma Saka'ya, her daim geniş vizyonuyla yolumuza ışık tutan Sayın Özer Atayolu'na özel teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Unutmayınız ki, Apartments dergimiz için sizin görüşleriniz ve önerileriniz ışık olacak, her sayı daha büyük bir keyifle okunacak... 2012'nin tüm güzellikleri beraberinde getirerek yaşam alanlarımızda sağlığı, güvenliği, konforu ve hepsinden önemlisi sevdiklerimizi hep bir arada tutması ümidiyle; yeni yılımız kutlu olsun...

Aylin Barışkan

Barışkan Yönetim ve Danışmanlık Yöneticisi ve Ekonomist

Editör

İLGİLİ HABERLER

>>Sonbahar 2012 editörün yazısını görmek için tıklayınız...


>>İlkbahar 2012 editörün yazısını görmek için tıklayınız...